Pridať alebo upraviť tému
Ukladanie je zatiaľ lokálne v prehliadači. Na prvý deploy by to stačilo ako súkromný prototyp; databázu/API má zmysel pridať až keď sa ustáli štruktúra.
Ukladanie je zatiaľ lokálne v prehliadači. Na prvý deploy by to stačilo ako súkromný prototyp; databázu/API má zmysel pridať až keď sa ustáli štruktúra.